FAQ

Jak możemy Ci pomóc?

Zadaj nam pytanie lub odszukaj odpowiedzi w poniższej liście.

Popularne Pytania

O produktach

Czy matryca do tłoczeń może być wykorzystywana na innych produktach?
Oczywiście! Wymiary matrycy są przystosowane do wykonania na tłoczenia na każdym z naszych produktów:) Dzięki temu możesz się reklamować na każdym wydanym przez siebie produkcie.
Czy na produktach mogę umieścić Logo swojego Foto-Studia?
Jak najbardziej! Twoje logo na produkcie to również żywa reklama! Niech Twoi Klienci zapamiętają Cię, a dane kontaktowe będą mieli zawsze pod ręką. Do wykonania Logo konieczna jest matryca do tłoczenia.
Gdzie mogę obejrzeć na żywo produkty?
Zapraszamy do naszej siedziby. Więcej informacji na stronie Kontakt. Pamiętaj aby wcześniej umówić się na spotkanie 🙂

Realizacja Zamówień

Rabaty – Jak je uzyskać?
Chcesz uzyskać rabat na swoje zamówienie? TO nic trudnego! Wystarczy, że przekroczysz określoną wartość koszyka, a Twój rabat pojawi się na fakturze. Zamawiając więcej płacisz mniej! O progach rabatowych możesz poczytać więcej klikając tutaj
Gdzie moge sledzić wysyłkę?
Zajrzyj pod ten link: https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczke Wpisz w odpowiednie pole numer przesyłki i postępuj zgodnie z komunikatami na stronie.
Jakim kurierem wysyłane są zamówienia i jaki jest czas dostawy.
Współpracujemy z Kurierem DPD, a dostawa następuje następnego dnia roboczego od momentu realizacji i wysyłki zamówienia.
Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Czas realizacji zamówienia to 6-10 dni roboczych + czas dostawy.

Zwroty i Reklamacje

Reklamacje i Zwroty

Pouczenie o odstąpieniu od umowy świadczenia usług
(informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy świadczenia usług)   Prawo odstąpienia od umowy świadczenia usług Informujemy, ze mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia zawarcia umowy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować BARAŃSKI Cholerzyn 392, 32-060 Liszki, email: biuro@studyjnie.pl, tel.: +48 602227669 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Skutki odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Konto zostaje usunięte wraz ze wszystkimi podanymi przez Państwa danymi i nie będzie możliwe korzystanie z usług świadczonych w ramach Konta.
Pouczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży
(informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży)   Prawo odstąpienia od umowy Informujemy, że mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:
  1. w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w posiadanie ostatniej z rzeczy, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności wielu rzeczy dostarczanych osobno lub w posiadanie ostatniej partii lub części, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w części,
  2. w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy lub w posiadanie ostatniej z rzeczy, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności wielu rzeczy dostarczanych osobno lub w posiadanie ostatniej partii lub części, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w części.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować BARAŃSKI, Cholerzyn 392, 32-060 Liszki, email: biuro@studyjnie.pl, tel.: +48 602227669 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Skutki odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej w przypadku, gdy umowa dotyczyła sprzedaży rzeczy. W przypadku, gdy umowa dotyczyła zakupu rzeczy proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres BARAŃSKI, Cholerzyn 392, 32-060 Liszki niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.